همه چیز درباره ال ای دی تراپی

/, دسته‌بندی نشده/همه چیز درباره ال ای دی تراپی

همه چیز درباره ال ای دی تراپی

LED ها یا دیودهای نوری، دستگاه های نیمه هادی هستند که نور را از طول موج های مختلف آزاد می کنند، زمانی که جریان الکتریسیته عبور می کند.ال ای دی تراپی یک روش غیر تهاجمی و غیر حرارتی است که شامل استفاده از LED ها برای طیف وسیعی از کاربردهای پزشکی و زیبایی شناسی است. مرکز تخصصی موی ایبِک با سال ها تجربه مفتخر توسط به روز ترین تجهیزات بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهد.

همه چیز درباره ال ای دی تراپی

ال ای تراپی درمان برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی مانند آکنه ولگاریس، پسوریازیس، کراتوز، بافت پیش سرطانی و بهبود زخم ها مورد استفاده قرار گرفته است. این روش رایج برای جوان سازی پوست نیز می باشد. ال ای دی تراپی می تواند به عنوان یک درمان مستقل مورد استفاده قرار گیرد و یا می تواند با سایر روش های درمانی مانند پوست و میکرو سوزلو برای مبارزه با انواع بیماری های پوستی ترکیب شود.

هر طول موج نور، یک عمق خاص بافت پوست را نفوذ می کند و از این رو می توان از طول موج های مختلف برای درمان شرایط مختلف استفاده کرد. طول موج نور با کاربرد های درمانی شامل قرمز (633 نانومتر) و آبی (415 نانومتر) است. آبی به خصوص در درمان آکنه مفید است، در حالی که نور قرمز در روش های جوان سازی پوست استفاده می شود. سایر چراغ های مورد علاقه شامل نور بنفش هستند که به عنوان عامل ضد آکنه و ضد پیری عمل می کنند؛ در حالی که نور زرد برای تحریک گردش خون لنفاوی و نور سبز برای کنترل هیپرپیگمانتاسیون مشاهده شده است.

مطالعات نشان داده اند که نور آبی سبب تخریب غشای سلولی Propionibacterium acnes  است که باکتری مسئول آکنه است. پورفیرین ها، محصول اصلی متابولیسم این باکتری ها هستند و یک فرآیند فتودینامیکی درون زا باعث تشکیل رادیکال های آزاد از این پورفیرین ها می شود. این رادیکال ها نهایتا غشای سلولی باکتری را از بین می برند.

شما می توانید با مراجعه حضوری توسط متخصصین حرفه ای مجموعه ایبِک با توجه به مشکل و نوع پوستتان ال ای دی تراپی با طول موج مناسب را جهت درمان پوستتان انجام دهید.

توسط | 2019-05-13T11:27:17+00:00 مه 13th, 2019|بلاگ, دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درج دیدگاه