مدل ابرو بر اساس فرم صورت

//مدل ابرو بر اساس فرم صورت

مدل ابرو بر اساس فرم صورت

مدل ابرو بر اساس فرم صورت خود را انتخاب کنید تا زیبایی چهره شما بر هم نریزد.  ابرو و حالت ابرو به عنوان یکی از اجزای اصلی صورت تکمیل کننده ی زیبایی و هماهنگی در صورت است.  تشخیص فرم مناسب ابرو برای فرم صورتتان بسیار مهم است. مهم‌ترین نکته برای انتخاب مدل ابرو بر اساس فرم صورت این است که سعی کنید، تعادل را رعایت کنید. مثلا مدل ابرو برای صورت های کشیده باید به گونه‌ای باشد که کشیدگی صورت را کمتر نشان دهد تا تعادل رعایت شود. یا برعکس. پس در تمام حالت‌ها با رعایت تعادل زیبایی صورت‌تان را بیشتر کنید. برای اینکه با مدل‌های بیشتری آشنا شوید، کافی است این مقاله سایت ایبِک را دنبال کنید.

مدل ابرو

حالا وارد بخش هیجان‌انگیز داستان می‌شویم که هر مدل ابرو مناسب چه نوع صورتی است؟

مناسب‌ترین مدل ابرو برای صورت گرد

مناسب‌ترین مدل ابرو برای صورت گرد ، ابروهای زاویه‌دار است. از آنجایی صورت‌های گرد، عموما زاویه برجسته‌ای ندارند، انتخاب مدل ابروی زاویه‌دار کمک می‌کند که ساختار استخوانی بهتر نمایان شود. همچنین حالت ایده‌آل‌تر این است که کمان ابرو در صورت‌های گرد بالاتر قرار گیرد.انتخاب یک زاویه تند مانند آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، به صورت شما کمک می‌کند تا کشیده‌تر به نظر برسد.

مدل ابرو بر اساس فرم صورت

بهترین مدل ابرو برای صورت کشیده

خصوصیات صورت‌های بلند کشیده شدن از جهت عمودی است. اگر شما صورتی کشیده و استخوانی دارید، بهتر است مدل ابرویی انتخاب کنید که کشیدگی صورت شما را کمتر نشان دهد. انتخاب ابروهای تخت افقی مانند آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، از بهترین‌های مدل ابرو برای صورت های کشیده است.پیشنهاد می‌کنم که اجازه دهید که دم ابرو از گوشه چشم‌تان کمی فراتر رود، در صورت‌های کشیده و لاغر، این کشیدگی ابرو به صورت شما جلوه زیبایی می‌دهد. البته در این مورد نباید زیاده‌روی کرد، زیرا کشیدن بیش از حد آن هم موجب گرایش چشم‌ها به سمت پایین شده و ظاهر آن‌ها را افتاده نشان می‌دهد.

مدل ابرو برای صورت کشیده

بهترین مدل ابرو برای صورت مربعی

صورت مربعی شکل موجب برجسته‌تر نشان دادن زاویه صورت می‌شود. بنابراین برای متعادل کردن زاویه‌های صورت، مدل ابروی دایره‌ای شکل که دارای منحنی است، مناسب‌تر است؛ اما ابروها نباید بسیار گرد به نظر برسند. زیرا چندان زیبا نیست که در انتها ابروهایی به فرم رنگین کمان داشته باشید.

مدل ابرو برای صورت مربعی

بهترین مدل ابرو برای صورت قلبی

افرادی که صورت قلبی، دارند بهتر است ابروهای بسیار پرپشت و پهن (که مد هستند)، نداشته باشند. در این صورت‌ها چون خط آرواره‌ای کوچک است و همه توجه به سمت بخش بالایی سر معطوف می‌شود، بنابراین باید ابروها را به خوبی تمیز و مرتب کرد. البته منظور داشتن ابروی نازک نیست، بلکه ابرویی که به خوبی شکل داده شده و به هیچ وجه فوق‌العاده پر نباشد، ایده‌آل‌ترین مدل ابرو است. مدل ابروی پیشنهادی می‌تواند موجب برقراری تعادل بین نیمه بالایی صورت با چانه و آرواره کوچک در نیمه پایینی صورت شود.

بهترین مدل ابرو برای صورت بیضی

به طور کلی این مدل صورت دارای تناسب ایده‌آلی است، بنابراین مدل ابروی کلاسیک و متعادل برازنده آن خواهد بود؛ تنها باید از قوانین کلی برای تمام ابروها پیروی کرد.

بیشتر بخوانید:

سه روش برای ترمیم ابروها

کاشت ابرو و همه چیز درباره آن

 

توسط | 2019-10-31T14:32:32+00:00 اكتبر 31st, 2019|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه