ماساژ درمانی و سلامت مو

/, دسته‌بندی نشده/ماساژ درمانی و سلامت مو

ماساژ درمانی و سلامت مو

ماساژ سر یکی از انواع ماساژ درمانی است. ماساژ سر برای بهبود جریان انرژی با مالش دادن سر، گردن، شانه‌ها و قسمت بالای بدن طراحی شده‌است. هدف اصلی ماساژ سر، آزاد کردن کانال‌های انرژی و دور کردن انرژی منفی می‌باشد که ممکن است منشا بیماری باشند. در این مقاله از مرکز تخصصی موی ایبِک فواید ماساژ سر و نحوه انجام آن را توضیح خواهیم داد.

ماساژ درمانی و سلامت مو

تحقیقات نشان می دهد که ماساژ درمانی می تواند با افزایش جریانفشار خون در سطح پوست املاح رسانی به پیاز مو را افزایش دهد و به سلامت موها کمک کند، با استفاده از جادوی دست و ماساژ می توانید موهای خود را دوباره سبز کنید.

سلامت و رشد مو

این نوع ماساژ باعث تحریک جریان خون به سمت ریشه‌های مو می‌شود. همین مسئله، رگ‌های خونی روی پوست سر را باز می‌کند و به جریان بهتر خون در عروق پوست سر کمک می‌کند. همچنین روغن‌های ماساژی که در طول ماساژ استفاده می‌شود، می‌تواند برای سلامت و رشد مو کمک شایانی کنند. این روغن‌ها برای مشکلات مو و پوست مانند شوره سر موثر است. برخی از این روغن‌ها که برای سلامت و رشد مو موثر هستند به شرح زیر می‌باشد.

ماساژ درمانی و سلامت مو

روغن اسطوخودوس:

این روغن به عنوان تسکین دهنده پوست سر و موها شناخته شده است و می‌توانید در طول شب از آن استفاده کنید. مقدار کافی از این روغن برداشته و به کف دست بزنید و بعد آن را خوب روی پوست سر ماساژ دهید. ۱۵ دقیقه صبر کرده و بعد سر را بشویید.

روغن زیتون:

این روغن باعث رشد بیشتر موها و تقویت پوست سر می‌شود. مقدار کمی روغن زیتون برداشته و به طور برابر روی پوست سر ماساژ دهید. اجازه دهید این روغن در طول شب روی سر مانده و بعد روز بعد آن را بشویید.

روغن آروماتراپی:

اگر آرامش و تسکین پوست سر برایتان مهم است، هیچ چیزی بهتر از روغن آروماتراپی نیست. این روغن حاوی چندین نوع گیاه بوده و تضمین می‌کنند پوست سر به اندازه کافی مواد مغذی دریافت کرده و البته رشد موها هم سریع تر می‌شود.

روغن نارگیل:

برای افزایس جریان خون در پوست سر، می‌توانید از روغن نارگیل استفاده کنید. متخصصان می‌گویند این روغن احتمالا بهترین روغن برای احیای پوست سر و رشد بهتر موهاست.

توسط | 2019-06-19T09:17:44+00:00 ژوئن 19th, 2019|بلاگ, دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درج دیدگاه