فواید پروتئین درمانی برای مو

//فواید پروتئین درمانی برای مو

فواید پروتئین درمانی برای مو

فواید پروتئین درمانی برای مو وپوست بسیار زیاداست پروتئین هاشامل آمینواسید هایی هستند که برای تقویت و رشد موها ضروری هستند. آیا می خواهید بیشتر درمورد پروتئین درمانی یا محصولات پروتئینی برای موهای طبیعی بدانید؟ پس متن زیر را مطالعه کنید.

فواید پروتئین درمانی برای مو

پروتئین درمانی چیست؟
پروتئین درمانی یعنی رساندن پروتئین به مو. آیا موهای شما سست، خشک و شکننده هستند؟ پروتئین درمانی یک راه حل موقتی و موثر برای چنین مشکلاتی است. اگر زیاد در معرض خورشید، باد، آلاینده ها و مواد شیمیایی قرار بگیریم، کراتین مو (پروتئین طبیعی موجود در مو) آسیب می بیند. پروتئین درمانی، موها را تغذیه و محکم می کند و انواع متفاوتی دارد که در بخش بعد خواهید دید.

بسته های پروتئین
این روش برای درمان آسیب های خفیف مو مناسب است و بهتر است که ماهی یک بار یا دو ماهی یکبار استفاده شود.

 درمان سبک
این درمان برای موهایی که آسیب کمی دیده اند موثر است و به عنوان ماسک حالت دهنده هم شناخته می شوند. این روش برای مراقبت مرتب از مو مناسب است.

فواید پروتئین درمانی برای مو

 درمان عمیق
این روش برای درمان موهایی که به طور ملایم آسیب دیده اند مناسب است و به خاطر خواص رطوبت کنندگی قوی که دارد شناخته می شود و توصیه می شود که دو هفته یکبار استفاده شود.

بازسازی
این روش برای موهایی که به شدت آسیب دیده اند استفاده می شود و توصیه می شود که دو هفته یکبار استفاده شود. پروتئین درمانی موهای آسیب دیده شما را به موهایی سالم تبدیل می کند. برای اینکه فواید پروتئین درمانی برای موهایتان را بدانید، بخش بعدی را مطالعه کنید.

 فواید پروتئین درمانی برای مو های طبیعی
موها را نرم می کند- پروتئین درمانی با خارج کردن سلول های مرده از پوست سر، موهای شما را نرم و تغذیه می کند.

  • تار موها را محکم می کند- پروتئین درمانی به طور مستقیم پروتئین های هیدرولیز شده را به فولیکول های موی شما اضافه می کند و کوتیکول ها را سفت می کند، در نتیجه تار موها را محکم می کند.
  • موها را مرطوب می کند– با پاک کردن سلول های مرده روی پوست سر و اضافه کردن پروتئین، موهای شما را مرطوب می کند.
  • موها را حجیم می کند- سرانجام، پروتئین درمانی موهای شما را ضخیم تر، بلندتر و سالم تر می کند.
  • اگر شما نمی خواهید که وقت خود را در سالن ها صرف کنید، چند روش خانگی پروتئین درمانی برای شما قرار داده شده است که می توانید امتحان کنید.

پروتئین درمانی طبیعی برای مو

فواید پروتئین درمانی برای مو
پروتئین درمانی طبیعی مو با آووکادو
آووکادو شامل اسیدهای چرب و پروتئین هایی است که موهای آسیب دیده را بازسازی، محکم و تغذیه می کند. شما می توانید با آووکادو یا مخلوط آووکادو خرد شده با مایونز، پروتئین درمانی کنید. شما می توانید از این ماسک برای کل موها و پوست سر خود استفاده کنید تا آنها را حالت دهید و تغذیه کنید.

پروتئین درمانی طبیعی با ماست
محصولات لبنی، مانند ماست و خامه شامل پروتئین ها و اسید لاکتیک هایی هستند که موهای شما را تمیز می کنند. شما می توانید یک نرم کننده پروتئینی با مخلوط کردن یک تخم مرغ و مقداری ماست بسازید. اجازه دهید این مخلوط حدود ۲۰ دقیقه روی موهایتان بماند و سپس با آب ولرم بشویید.

فواید پروتئین درمانی برای مو

چگونه یک درمانی طبیعی برای موهای خود داشته باشیم
شما می توانید با ترکیب کردن چند ماده، پروتئین درمانی خود را در خانه انجام دهید. شما می توانید با استفاده از تخم مرغ، آووکادو یا ماست و ترکیب کردن آنها با موادی مانند روغن نارگیل، عسل، شیر نارگیل، موز، خامه یا مایونز، ماسک موی غنی از پروتئین خود را بسازید.مخلوط به دست آمده را گرم کنید، روی موهای نم دار خود استفاده کنید و سرتان را با یک کلاه حمام بپوشانید. اجازه دهید این مخلوط حدود ۳۰-۴۰ دقیقه روی موهایتان بماند و سپس موهایتان را کامل بشویید.

بیشتر بخوانید:

برای تقویت موهای آسیب دیده چه کنیم؟

کراتینه مو (راه حلی برای صافی موها)

بوتاکس مو را بیشتر و بهتر بشناسید

توسط | 2019-10-13T16:21:27+00:00 اكتبر 13th, 2019|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه