فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار 2022

//فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار 2022

فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار 2022

برای رنگ کردن موها فقط نوع رنگ مو و نحوه رنگ کردن موها مهم نیست بلکه فرمول ترکیب رنگ موها هم از اهمیت ویژه ای بخوردار است، به همین منظور در این بخش  شما را با فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار آشنا میکنیم. البته بهتر است رنگ کردن موها را به آرایشگر بسپارید تا موهایتان آسیب نبیند زیرا دکلره کردن کار تقریبا سختی به حساب می آید.

رنگ مو پرطرفدار

ترکیب رنگ موهای فانتزی

برای رنگ های فانتزی مثل صورتی باید از واریاسیون صورتی استفاده کنید، رنگ موی صورتی را به نسبت قد مو با مقداری شامپو مخلوط کنید، موها باید خیس و تمیز باشند از دو سانت پایین تر از ریشه موها شروع کنید و رنگ مو را به خوبی روی موها پخش کنید پس از گذشت تقریبا 20 دقیقه بشویید.

رنگ مو هایلایت فانتزی

رنگ مو بنفش

هایلایت بنفش روی موی مشکی

ترکیب رنگ مو بلوند عسلی

برای این رنگ مو لازم است که موها را دکلره کنید طوری که به پایه 8 برسند سپس بلوند شکلاتی و بلوند طلایی را بطور متوسط باهم مخلوط کنید و با اضافه کردن اکسیدان شماره یک شروع کنید به رنگ کردن موها.

هایلایت مو مشکی

رنگ مو بلوند عسلی شیک

رنگ مو 2019

رنگ مو 2022 فوق العاده زیبا

ترکیب رنگ بلوند دودی

برای این رنگ نیز باید موها را دکلره کنید طودی که به پایه 9 برسند سپس رنگ مو بلوند دودی تیره یا روشن با توجه به سلیقه تان انتخاب کنید و یک سوم واریاسیون دودی به آن اضافه کنید در نهایت با اکسیدان شش درصد میتوانید موهایتان را رنگ کنید.

هایلایت دودی

رنگ مو و هایلایت دودی

رنگ مو بدون دکلره

هایلایت دودی تیره

رنگ مو و هایلایت های جدید و پرطرفدار

رنگ و مش کرم قهوه ای

رنگ و مش کرم قهوه ای

رنگ و مش

جدیدترین هایلایت و رنگ مو

رنگ مو خاص

رنگ مو جدید و خاص زنانه

توسط | 2022-03-02T17:22:59+00:00 مارس 2nd, 2022|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه