رژگونه زدن را با توجه به فرم صورت و رنگ پوست

//رژگونه زدن را با توجه به فرم صورت و رنگ پوست

رژگونه زدن را با توجه به فرم صورت و رنگ پوست

رژگونه تاثیر زیادی در زیبایی و شادابی چهره دارد، هرچقدر هم که آرایش کنید اگر رژگونه نزنید چهره تان بی رنگ و رو است. رژگونه زدن خیلی هم راحت است و میتواند کاری کند که زردی و بی روح بودن چهره تان را مخفی کند.شما میتوانید روزهایی که زمان زیادی برای آرایش ندارید فقط رژگونه بزنید مطمئن باشید رژگونه تغییر شگفت انگیزی در چهره شما ایجاد میکند به شرطی که به روش صحیح رژگونه بزنید و رنگ آن را درست انتخاب کنید.

رژگونه زدن

مدل رژگونه زدن

آموزش رژگونه زدن

4 مدل اصلی برای رژگونه زدن وجود دارد که هرکدام مناسب یک نوع فرم صورت اند، با مشاهده مدل های رژگونه زدن مدل مناسب فرم صورت تان را انتخاب کنید و زیباتر به نظر برسید.

آموزش رژگونه زدن

مدل های مختلف رژگونه زدن

1- رژگونه زدن روی قسمت برجسته گونه باعث جوان تر به نظر رسیدن شما میشود و همچنین چهره تان را شاداب تر میکند، اگر شنیده اید که این مدل رژگونه زدن برای صورت های گرد مناسب نیست بهتر است بدانید این تصور کاملا اشتباه است.

2- روش دوم برای رژگونه زدن این است که روی استخوان گونه رژگونه بزنید، این مدل رژگونه زدن استانداردترین مدل است و برای صورت های کشیده بسیار مناسب است.

3- مدلی که امروزه بسیار از آن استقبال میشود رژگونه زدن پایین گونه ها است، این مدل رژگونه زدن باعث ایده آل به نظر رسیدن فرم صورت تان میشود و برای انواع فرم های صورت مناسب است.

4- این مدل رژگونه زدن زیاد طرفدار ندارد و افراد خاصی مانند رقصنده ها از آن استفاده میکنند، رژگونه زدن نزدیک چشم ها زیاد متعارف و زیبا نیست اما به هر حال یکی از مدل های اصلی رژگونه زدن است.

توسط | 2021-10-10T16:25:56+00:00 اكتبر 10th, 2021|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه