رنگ موهای ترند 2022

//رنگ موهای ترند 2022

رنگ موهای ترند 2022

مدل مو جذابیت بسیار زیادی به صورت می‌ دهد و قطعاً رنگ آن می‌ تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در زیبا نشان دادن چهره ‌تان داشته باشد اما هر سال معمولاً رنگ‌ مو های خاصی مد می شود. اگر شما هم می‌ خواهید که طبق مد سال 2022 پیش بروید، این قسمت  را تا انتها مطالعه کنید تا با رنگ موهای امسال آشنا شوید.

رنگ مو سال ۲۰۲۲

هایلایت طلایی کاراملی

این هایلایت توسط افراد مشهوری مثل اولیویا وایلد استفاده شده است و باعث می شود که چهره تان شاداب‌تر و جوان تر نشان داده شود. به خاطر اینکه رنگ روشنی دارد، احتمالاً پوست تان هم روشن‌تر دیده خواهد شد. به تازگی جنیفر انیستون هم از این رنگ مو استفاده کرده است.

گیلاس شکلاتی

شکلاتی؛ هایلایت بسیار گرم و زیبایی است. البته لابلای آن رنگ های قرمز روشن، مسی و صورتی هم دیده می‌ شود اما به طور کل زمینه این رنگ، قهوه ای پررنگ است و می تواند یک چهره گرم به شما ببخشد. جولیان مور امسال از این رنگ استفاده کرده است.

رنگ موی دو مرحله ایِ بلوند پلاتینی

بلوند پلاتینی شاید جذاب ترین رنگ‌ مویی باشد که می توانید استفاده کنید که برای انجامش باید دو مرحله رنگ کردن مو را انجام دهید. معمولاً صورت شما را خیلی خاص و جذاب نشان می دهد. مگان راپینو هم از این رنگ استفاده کرده است.

رنگ مو پلاتینی

هایلایت روی زمینه مو

هدف از این رنگ، ایجاد یک رنگ موی خاص و منحصر به فرد است و شما را به دوران بچگی می برد. انگار که دقیقاً نور خورشید از لابه لای موهای تان تابیده شده و جذابیت خاصی دارد. تیلور سویفت هم امسال از این رنگ استفاده کرده است.

قهوه ای پررنگ

احتمالاً تا به حال چندین بار از قهوه ای پررنگ به عنوان رنگ مو استفاده کرده اید. سال 2022 این رنگ را به شما معرفی می‌ کند که می‌ تواند برای فصول مختلف مناسب باشد. مهم تر از همه اینکه به انواع صورت ها می آید و هیلی بیبر امسال از این رنگ استفاده کرده است.

رنگ موی قهوه ای

بلوند شنی

بلوند ها گاهی اوقات خیلی جذاب تر از رنگ های تیره ظاهر می شوند و صورت را باز می کنند. بلوند شنی از آن دسته از رنگ های روشنی است که با استفاده از آن احتمالاً پشیمان نمی شوید. افراد معروفی همچون جین بیرکین و شارون تات از این رنگ مو استفاده کرده اند.

رنگ مو با دو تناژ

بلوند همیشه رنگ جذابی است. بلوند روشن باعث می شود که صورت شما ابعاد خودش را بهتر نشان دهد و زمانی که با رنگ‌ های تیره‌تر آن را ترکیب می کنید، موهای تان جذاب تر و متفاوت تر نشان داده خواهد شد. بیلی آیلیش خودش جزء کسانی است که همیشه سبز نئونی را با موهای مشکی اش ترکیب می کند و امسال هم از این رنگ موهای دو تناژ استفاده کرده است.

توسط | 2022-01-15T12:35:40+00:00 ژانویه 15th, 2022|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه