خدمات تراپی مو

//خدمات تراپی مو

خدمات تراپی مو

داشتن موهای سالم و براق یکی از مهم ترین چیزهایی است که زیبایی چهره شما را تضمین می کند. گاهی هم آنقدر موهایتان را دوست دارید که دلتان نمی آید کوتاهشان کنید. اما نگهداری از موی بلند راه و رسم خودش را دارد.ک یکی از روش های نگهداری از موی تراپی مو است.

تراپی مو چیست؟!

به هر نوع ویتامینه و پروتئینه مو تراپی مو گفته می شود. اما همه انواع تراپی روش کار یکسان ندارند. یادتان باشد ویتامینه و پروتئینه کردن مرتب موها (با حداقل فواصل زمانی دو هفته تا یک ماهه)، باعث می شود شما به مرگ موهایتان نزدیک نشوید. تراپی مو، سلامت از دست رفته موها را به شما برمی گرداند. این یعنی یک متخصص آرایشگر پس از بررسی جنس موی شما، با استفاده از مواد آبرسان و جوان کننده مو، طراوت را به آنها برمی گرداند.

خدمات تراپی مو:

اُزن درمانی مو 

* جلوگیری بی نظیر از ریزش مو

* پرپشت شدن موها

* افزایش ضخامت هر تار مو

* رفع کامل شوره حساسیت پوست سر و خارش

* اُزن حجم و چگالی مو را به طرز چشم گیری می افزاید .

* اُزنی که بافت مو می رسد کلیه نواحی آسیب دیده پوست و موی سر را ترمیم کرده و مسائلی چون شوره سر را کامل از بین می برد ، رشد موها را به طرز چشمگیری سرعت می بخشد و در نهایت کمک می کند تا موها صاف ، نرم ، درخشنده و زیبا شوند .

* اُزن همچنین کمک می کند تا موهای رنگ شده رنگ خود را حفظ کنند و با شستشو مات و کدر نشوند.

بوتاکس 

بوتاکس مو از آسیب دیدگی موها جلوگیری می کند . بوتاکس مانند درمان احیاکننده عمیق عمل می کند که موهای آسیب دیده را تبدیل به موی سالم می کند .

هیرتاکس 

آبرسان قوی ، ضد پیری مو هر تار مو تا 1000 برابر نسبت به گذشته آبرسانی می شود .دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان اسیدهای   A – B  چرب امگا 6 و امگا 4 تقسیم سلولی را افزایش می دهد . از مو محافظت کرده و لایه های بیرونی را مقاوم می کند و بدون اتوکشی ، صافی ندارد ، براق کردن مو و رفع کدری

کراتینه

دوام و ماندگاری کراتین بستگی به بیس موی مشتری دارد ولی اثر کار ما روی مو همیشگیه و تا آخر قسمت کراتین شده نرم تر و صاف تر از قسمت هایش که رشد کرده ، هر چند که عمر کراتین در تمام دنیا همون 6 ماهه . کراتینه به یکباره از روی مو پاک نمیشه ، در واقع به مرور اثرش از بین میره و داشتن یک شوینده خوب باعث میشه که ماندگاری بهتری داشته باشد و این شامپوها فاقد سولفات سدیم هستند . و انتخاب یک کراتین خوب باعث بهبود جنس مو حتی بعد از اتمام دوره 6 ماهه می شود .

 تفاوت کراتینه و ریباندینگ 

این سوال خیلی از مراجعین می باشد . کراتینه ایبک روی تارهای مو غلافی از کراتین پروتئین ایجاد می کند و به مرور شسته می شود و برای همین شامپوی مصرفی باید بدون سولفات سدیم (نمک) باشد تا ماندگاری آن بهتر بماند و در عین حال مو را احیا و آبدار نیز می کند و باعث شفافیت و سبک شدن و احیاشدن مو می شود . در صورتیکه ریباندینگ به لایه های درونی مو نفوذ کرده و پل های گوگردی را می شکند و باعث تغییر حالت درون بافتی مو می شود و کاملاً لخت می شود و تا آخر این صافی ماندگار است و فقط رشد ریشه را باید تمدید کرد . ریباندینگ بر روی موی دکلره امکان پذیر نیست و بهتر است روی موی طبیعی انجام شود و شامپوی بعد ریباندینگ حتماً آبرسان باشد چون ریباندینگ موجب خشک شدن مو ها می شود .

صافی مو 

در المنت صافی مو مواد اصلی تشکیل دهنده ، منگنز ، سدیم ، پتاسیم ، اکسید خاک رس و اکسید منگنز است . وجود این مواد موجب می شود استفاده از این روش روی هر مویی بدون آسیب زدن به آن امکان پذیر باشد و به علت اینکه مو را بازسازی می کند حتی روی موهای مش شده ، دکلره شده یا موهایی که آسیب دیده اند ممکن است .

صافی ژاپنی 

در این روش که به صافی ژاپنی یا لختی دائم معروف است در زمان بین 3 الی 5 ساعت بسته به حجم و قد مو ، توسط متخصصین خبره در این رشته ، موها به دسته های خیلی کوچک تقسیم شده و مواد مورد نظر استفاده و اتوکشی می شود ، موها تا 72 ساعت نباید خیس شود . مناسب اشخاصی که موهای بسیار بسیار لخت و براق می پسندند . این روش نسبت به کراتینه و المنت و هیرتاکس مو ، دائمی است ، یعنی فقط با رشد ریشه مو نیاز به ترمیم ریشه پیدا می کند . عموماً بعد از 6 الی 8 ماه بعد بسته به رشد موی شخص ، این روش مناسب افراد با موهای رنگ نشده و دکلره نشده می باشد . – بر روی خانم های باردار توصیه نمی شود .

بیشتر بخوانید:

کراتین چیست؟

موی خشک

آرژنین تراپی

 

توسط | 2019-12-02T10:59:08+00:00 دسامبر 2nd, 2019|بلاگ|بدون دیدگاه

درج دیدگاه