تراپی مو

تراپی مو 2019-02-06T16:19:26+00:00

خدمات تراپی مو

-اُزن درمانی مو :

* جلوگیری بی نظیر از ریزش مو * پرپشت شدن موها * افزایش ضخامت هر تار مو * رفع کامل شوره حساسیت پوست سر و خارش * اُزن حجم و چگالی مو را به طرز چشم گیری می افزاید . * اُزنی که بافت مو می رسد کلیه نواحی آسیب دیده پوست و موی سر را ترمیم کرده و مسائلی چون شوره سر را کامل از بین می برد ، رشد موها را به طرز چشمگیری سرعت می بخشد و در نهایت کمک می کند تا موها صاف ، نرم ، درخشنده و زیبا شوند . * اُزن همچنین کمک می کند تا موهای رنگ شده رنگ خود را حفظ کنند و با شستشو مات و کدر نشوند.

بوتاکس :

بوتاکس مو از آسیب دیدگی موها جلوگیری می کند . بوتاکس مانند درمان احیاکننده عمیق عمل می کند که موهای آسیب دیده را تبدیل به موی سالم می کند .

هیرتاکس :

آبرسان قوی ، ضد پیری مو هر تار مو تا 1000 برابر نسبت به گذشته آبرسانی می شود .

دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان اسیدهای   A – B  چرب امگا 6 و امگا 4 تقسیم سلولی را افزایش می دهد . از مو محافظت کرده و لایه های بیرونی را مقاوم می کند و بدون اتوکشی ، صافی ندارد ، براق کردن مو و رفع کدری

کراتینه:

دوام و ماندگاری کراتین بستگی به بیس موی مشتری دارد ولی اثر کار ما روی مو همیشگیه و تا آخر قسمت کراتین شده نرم تر و صاف تر از قسمت هایش که رشد کرده ، هر چند که عمر کراتین در تمام دنیا همون 6 ماهه . کراتینه به یکباره از روی مو پاک نمیشه ، در واقع به مرور اثرش از بین میره و داشتن یک شوینده خوب باعث میشه که ماندگاری بهتری داشته باشد و این شامپوها فاقد سولفات سدیم هستند . و انتخاب یک کراتین خوب باعث بهبود جنس مو حتی بعد از اتمام دوره 6 ماهه می شود .

– تفاوت کراتینه و ریباندینگ :

این سوال خیلی از مراجعین می باشد . کراتینه ایبک روی تارهای مو غلافی از کراتین پروتئین ایجاد می کند و به مرور شسته می شود و برای همین شامپوی مصرفی باید بدون سولفات سدیم (نمک) باشد تا ماندگاری آن بهتر بماند و در عین حال مو را احیا و آبدار نیز می کند و باعث شفافیت و سبک شدن و احیاشدن مو می شود . در صورتیکه ریباندینگ به لایه های درونی مو نفوذ کرده و پل های گوگردی را می شکند و باعث تغییر حالت درون بافتی مو می شود و کاملاً لخت می شود و تا آخر این صافی ماندگار است و فقط رشد ریشه را باید تمدید کرد . ریباندینگ بر روی موی دکلره امکان پذیر نیست و بهتر است روی موی طبیعی انجام شود و شامپوی بعد ریباندینگ حتماً آبرسان باشد چون ریباندینگ موجب خشک شدن مو ها می شود .

صافی مو :

در المنت صافی مو مواد اصلی تشکیل دهنده ، منگنز ، سدیم ، پتاسیم ، اکسید خاک رس و اکسید منگنز است . وجود این مواد موجب می شود استفاده از این روش روی هر مویی بدون آسیب زدن به آن امکان پذیر باشد و به علت اینکه مو را بازسازی می کند حتی روی موهای مش شده ، دکلره شده یا موهایی که آسیب دیده اند ممکن است .

صافی ژاپنی :

در این روش که به صافی ژاپنی یا لختی دائم معروف است در زمان بین 3 الی 5 ساعت بسته به حجم و قد مو ، توسط متخصصین خبره در این رشته ، موها به دسته های خیلی کوچک تقسیم شده و مواد مورد نظر استفاده و اتوکشی می شود ، موها تا 72 ساعت نباید خیس شود . مناسب اشخاصی که موهای بسیار بسیار لخت و براق می پسندند . این روش نسبت به کراتینه و المنت و هیرتاکس مو ، دائمی است ، یعنی فقط با رشد ریشه مو نیاز به ترمیم ریشه پیدا می کند . عموماً بعد از 6 الی 8 ماه بعد بسته به رشد موی شخص ، این روش مناسب افراد با موهای رنگ نشده و دکلره نشده می باشد . – بر روی خانم های باردار توصیه نمی شود .